Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Τουρκικό λουτρό Τζακούζι |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem Goiânia απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Flamboyant και προσφέρει τούρκικο ατμόλουτρο, τούρκικο λουτρό και τζακούζι για να εξασφαλίσει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική διαμονή.
Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Pitanga Sabor E Equilibrio, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 200 μέτρων. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Santa Genoveva/ Goiania, το οποίο βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά από την παραθεριστική κατοικία με 1 υπνοδωμάτιο.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Τουρκικό λουτρό
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Santa Genoveva/ Goiania από η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem;
Η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem απέχει 5 χλμ. από το Santa Genoveva/ Goiania. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem;
Η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem δέχεται μόνο Visa, MasterCard και American Express. - ❓
Η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Apartamento Com Varanda Churrasqueira E Garagem θα απολαύσουν πισίνα στην ταράτσα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.